درباره ما

 جستجو
جستجو
(5)
(0)
درباره ما

گروه فنی و مهندسی برف آب ساز در سال 1369 ، با استعانت از خداوند متعال ، توسط جمعی پنج نفره کار خود را آغاز کرد. در آغاز هدف این گروه ارائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت و بهترین حالت ممکن بود و از سال 1393 با برند تجاری جدیدی به نام شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا به شماره ثبت 462790 (®BARFABSAZ) خدمات خود را به شکل کاملا حرفه ای به صورت یک تیم منسجم مهندسی شامل مهندسی معماری ، سازه ، عمران ، مکانیک ، برق و صنایع ، تحت عنوان تخصصی ، طراحی و ساخت اماکن آبی ، تفریحی ، توریستی و ورزشی آغاز کرد و امروز ساخت چندین مجموعه آبی و ورزشی و ساخت بیش از  صدها استخر خانگی را در کارنامه خود دارد و عضویت در کمیته تدوین استانداردهای ملی ایران و دعوت در سمینارهای علمی و مصاحبه های تلویزیونی به عنوان کارشناس متخصص ، خود نشانه سابقه علمی و تخصصی مدیر این شرکت می باشد . برف آب ساز® مسلط بر بازار ایران در زمینه های زیر با بیش از صد ها مشتری راضی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد :

 •  طراحی و مشاوره و ساخت ، انواع اماکن آبی ،ورزشی و توریستی از مرحله گود برداری تا مرحله بهره برداری همراه با ارائه طرح معماری سه بعدی و نقشه های مکانیکال و الکتریکال ، با تایید نظام مهندسی و وزارت محترم ورزش و جوانان زیر نظر مهندسین مشاور
 • طراحی و ساخت استخرهای پرورش ماهی و آکواریوم های دکوراتیو با سیستم تصفیه
 • طراحی و ساخت مخازن ذخیره آب بتنی
 • طراحی و ساخت انواع آبنما و فواره های دکوراتیو همراه با نورپردازی
 • طراحی و ساخت انواع آبشار ، برکه و رودخانه مصنوعی
 • آموزش دوره طراحی و نگهداری و تعمیرات تاسیسات آبی و مکانیکی در دانشگاه ها و آموزشگاه های خصوصی کشور با ارائه مدرک معتبر
 • طراحی و اجرای سیستم آبیاری قطره ای و آبیاری مخفی شونده و هوشمند
 • طراحی و ساخت ، انواع تصفیه آب نیمه صنعتی ، صنعتی و دارویی و غذایی
 • طراحی و مهندسی نورپردازی همراه با محوطه سازی
 • طراحی و ساخت انواع ویلاهای دکوراتیو هوشمند
 • طراحی و ساخت انواع پارک های آبی ، تفریحی و توریستیی
 • طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق کنترل اماکن آبی و تفریحی به صورت تخصصی با سیستم کنترل از راه دور
 • طراحی و ساخت انواع سوناهای پیش ساخته 
 • ارائه خدمات آموزشی فنی و مدیریتی اماکن آبی و ورزشی و مدیریت اقتصاد انرژی در سمینارها و سازمان ها
 • ارائه خدمات مهندسی تصفیه و ضد عفونی آب سازمان ها ، شهرک ها و اماکن آبی

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا ، نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای  فنی و مهندسی تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات فنی و مهندسی با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری با استفاده از فناوری روز در بستر وب و اپلیکیشن موبایل ، مسیری است که برف آب ساز در آن گام برمی‌دارد.

هدف و مأموریت (GOAL and MISSION)

هدف برند برف آب ساز نیز در راستای اهداف مدیریت شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا پیش می‌رود. برند برف آب ساز در بین شرکتهای فنی و مهندسی و طراحی و ساخت استخر ، سونا و جکوزی ، در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقای آن به برندی یکتا در این عرصه هدف برف آب ساز می‌باشد. افزایش خدمات به مشتریان و سیاست مشتری مداری و همچنین اضافه شدن خدمات آموزشی و خدمات فروش و تامین کالا و تجهیزات ، همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

وجوه تمایز و ارزش‌های بنیادی (distinction and fundamental values)

مجوز فعالیت :

عضویت شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت شرکت در سازمان ثبت شرکت ها به شماره ثبت-----موجب اعتماد بیشتر و افزوده شدن مشتریان جدید به خانواده برف آب ساز طی این سالهاست .
 

آموزش و پشتیبانی

برف آب ساز خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی بی‌نظیری از محصولات و خدمات بصورت آنلاین و تلفنی از 9صبح الی 19عضر در تمامی ایام سال یکسره ارائه میشود، گروه پشتیبانی در دو نوبت در شرکت حضور داشته و به مشکلات و سؤالات مشتریان و نمایندگان بخوبی پاسخ میدهند.
مشاورین فروش برف آب ساز مطابق با یک دستورالعمل جدید با استفاده از سیستم گفتگوی آنلاین بر حسب ایمیل و سیستم رایج تماس تلفنی توانسته اند حتی به مشتریان سایر شرکتهای فنی و مهندسی خدمات مشاوره رایگان ارائه کنند . که بر این باوریم مشاوره صحیح و اصولی یک سرمایه گذاری بلندمدت برای مجموعه برف آب ساز میباشد

آموزش و مهارت های آنلاین

برگزاری دوره های آموزش مجازی {طراحی و انتخاب تجهیزات به صورت کاملا تخصصی در استخر های شنا ، دوره نگهداری و تعمیرات تخصصی اماکن آبی ، تفریحی و ورزشی ، دوره های جامع نگهداری و تعمیرات تاسیسات (نت) ، دوره عیب یابی سیستم تبرید با استفاده از ابزار های تخصصی کنترلی ،ممیزی انرژی و شبیه سازی ، دوره مدیریت کنترل کیفی و بهره برداری از استخرهای شنا و مدیریت اقتصاد انرژی در اماکن آبی و ورزشی ، دوره آموزشی جامع و تخصصی نگهداری آب استخرهای شنا } و بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در آموزش های مجازی مطابق تعهدی که در امکانات و توضیحات هر یک از آموزش ها به دانش پذیران داده ایم از دیگر ویژگی های بارز واحد آموزشی و پشتیبانی فنی شرکت برف آب ساز شمرده میشود. با سیاست جدید مدیریت ، بر روی آموزش کار با محصولات و خدمات مان پافشاری کرده ایم و برایمان نتایج مثبتی همچون رضایتمندی بیش از 93% از مشتریان را داشته است.

ایده‌ها و طرح‌های جدید

تمامی خدمات آموزشی و مشاوره های تخصصی برف آب ساز مشابه داخلی نداشته اما کاملا مطابق با بازار ایران طراحی و ارائه میشود و از طرفی این دانش حاصل ترجمه اطلاعات آموزشی خارج از کشور نیست و با افتخار اعلام می کنیم این آموزش ها کاملا بر مبنای علمی و تجربی از اساتید برجسته کشور که سال های متمادی در این زمینه فعالیت داشته اند ، ارائه می گردد. 
از این رو به ایده ها و طرح های جدید پرسنل مستقیم و غیر مستقیم و مخصوصا مشتریان بلقوه جدید و قدیمی خود ، اهمیت بالایی داده و از آن در بخش توسعه خدمات فنی و مهندسی ، خدمات آموزشی و خدمات فروش و تامین تجهیزات ، استفاده خواهیم کرد .
در تمامی مراحل کاری و تخصصی به افراد مجموعه تاکید می گردد که همواره حفظ یک مشتری راضی ، بهتر از جذب مشتری جدید است و این اصل را از اصول مشتری مداری بر خود واجب می دانیم .

کنترل و مانیتورینگ ( مشاوره و پشتیبانی)

کنترل و مانیتورینگ دقیقی با توجه به مهم بودن بخش پشتیبانی و مشاوره ، روی مشتریان و پیام های آن ها ، بطور مرتب توسط کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت بصورت مستمر و منظم انجام میشود که اگر مشکل حادی در زمینه تخصصی و فنی  برای مشتریان محترم به وجود آمد سریعا شناسایی ، عیب یابی و مرتفع گردد.

برند محبوب مشتریان در انجام خدمات فنی و مهندسی (فعالیت های شرکت)

مشتریانی که حتی یکبار با خدمات برف آب ساز آشنا شدند بر این باورند که در مقایسه با رقبا خدماتی متفاوت به سبک برف آب ساز را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع پاسخگویی , سادگی,سرعت و کارآمد بودن خدمات و  محصولات مجموعه برف آب ساز داده اند.
بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام میگردد و کلیه شکایات دریافتی از طریق ایمیل و پاسخ گویی تلفنی بطور مستقیم توسط مدیریت برف آب ساز بررسی و رسیدگی میشود و این خود موجب جلب رضایت مشتریان خدمات مورد نظر میشود.

شرکت سازنده