خدمات فروش

 جستجو
جستجو
(0)
(0)
خدمات فروش

خدمات فروش شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا
خدمات فروش و تامین کالا
+ خدمات پس از فروش

لازمه فروش یک محصول آگاهی کامل نسبت به کارکرد آن است .اغلب مردم به مراکز فروش محصولات برای خرید تجهیزات و محصولات مورد نیاز خود مراجعه می کنند و با توجه به اینکه اطلاعات فروشندگان درباره تجهیزات کافی و کامل نیست اغلب مشاهده می شود که با انتخاب تجهیزات غلط علاوه بر اینکه خریدار مجبور به پرداخت بهای بیش از حد می گردد ، خسارات سنگینی نیز بر جای می گذارد . از جمله ( مصرف بالای انرژی ، پرداخت بهای سنگین بابت مصرف زیاد انرژی و ... ) که همه این موارد با یک مشاوره تخصصی صحیح و انتخاب مناسب و صحیح تجهیزات به سادگی قابل حل است . از این رو مشاوران شرکت فنی مهندسی برف آب ساز رایا ، آماده پاسخگویی و مشاوره برای انتخاب صحیح تجهیزات و خرید تجهیزات ، هستند.ضمنا طی برنامه ریزی جدید شرکت در سال 1396 ، خدمات تامین کالا علاوه بر مشاوره تخصصی فنی ، برای تمامی افراد انجام می پذیرد و تجهیزات مورد نیاز شما با بهترین کیفیت و در زمان مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .
به این نکته مهم باید توجه داشت که خدمات پس از فروش هر کالا از خود کالا ارزشمند تر است که اگر به نحوه صحیح انجام نشود در آخر خریدار از خرید خود ناراضی می گردد .
بنابراین با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه توانسته ایم خدمات پس از فروش را نیز به خدمات خود اضافه کنیم که شامل عیب یابی تجهیزات و تعمیر و نگهداری تخصصی آن ها می باشد.
در زیر به برخی از محصولات که شرکت آن ها را تامین و ارائه میکند می پردازیم :

تجهیزات استخر سونا جکوزی ، آبنما و سیستم روشنایی و نورپردازی ساختمان ها و مراکز آبی ، تفریحی و توریستی

در آینده تجهیزات بیشتری تحت پوشش قرار خواهند گرفت و طبعا اطلاع رسانی صورت می گیرد .